Uğur KOŞAR YORUMLAR

Yorumlar 117

 1. Yorum #49
  Zehra Karlı/ Yorum Linki 29 Kasım 2012 Perşembe

  Uğur bey ben üniversitede psikoloji bölümü öğretmeniyim, paylaşımlarınızı derste öğrencilerime söylüyorum. Çok güzel manevi rahatlık getiren düşünceleriniz var. Her zaman var olun.. sevgilerimle..

 2. Yorum #48
  Aygun B./ Yorum Linki 28 Kasım 2012 Çarşamba

  Uğur bey iyi akshamlar.Sizi tanimam.Amma cok sever sayqi ile okurum. Ben psixolqum.Universite magistr bitirdim. Amma ozume yardim edemem.Sizin yazilariniz bana cok yardim eder.

 3. Yorum #47
  Bayram Aydın/ Yorum Linki 22 Kasım 2012 Perşembe

  Benim diyen psikologların cok kitabını okudum lakin sizin birkaç cümleniz bende daha üstün bir etki yarattı. Takibimdesiniz :))

 4. Yorum #46
  Canan Akça/ Yorum Linki 21 Kasım 2012 Çarşamba

  ya hani böyle bir insan bir sanatçıya hayran olur işte onun konserlerini kaçırmaz tw de,radyoda heryerde onun izindedir..bende sizn kişliğinize,yazılarınıza,yazılarınızdaki dawranışalrınıza,düşüncelerinize ,size öyleyim...inşallah siizn gibi bir düşünce yapısına ulaşma dileğiyle...

 5. Yorum #45
  Elif Can/ Yorum Linki 16 Ekim 2012 Salı

  Merhabalar hocam yaptığınız yorumlarda kendimi buldum ve gerçekten yazdıklarınız büyük destek oldu bana. Bugün Psikologa gittim ve bana sizinle görüşmemi tavsiye etti, sizin yaptığınız gibi o da gerçekleri görmemi sağladı çok teşekkür ederim yorumlarınız için, gerçekten çok büyük bir yardımınız oldu bana.. Artık hayatta önemli kararlarım var.

 6. Yorum #44
  Feriha Elpitli_/ Yorum Linki 16 Ekim 2012 Salı

  Her sayfası ,her kelimesi, ayrı bir güzellik ayrı bir farkındalık yaratan ve taşıyan sözleriniz için size yürekten teşekkür ederim, iyiki varsınız..:)

 7. Yorum #43
  Talin Derder Hokkacı/ Yorum Linki 16 Ekim 2012 Salı

  Bu kitabı 1 gecede hatta sadece 2 saatte filan bitirdim ben
  gerçekten de bana çocukluğumun saflığıyla,içimdeki ben'le yüzleşmemi hatırlatan harika bir kitap oldu
  kütüphanemde olmasından dolayı gurur duyduğum bir eser
  okumanızı şiddetle tavsiye ederim
  yüreğime dokunmayı bana bir kez daha hatırlattığı için sevgili uğur koşar'a sonsuz teşekkürler

 8. Yorum #42
  Özay Göğebakan/ Yorum Linki 16 Ekim 2012 Salı

  Hayat uzun bir rüya kitabınızı önce kendim ve daha sonrada oğlum okudu,bize gerçekten çok şey kattı.hepimizin yüreğinde sevgi tohumları açtı.gerçekten çok başarılı bir eser,herkese okumalarını tavsiye ederim..uğur bey bizlere böylesine güzel ve başarılı bir kitabı okuma fırsatı verdiğiniz için sonsuz teşekkürler....

 9. Yorum #41
  Nergis Dönmez/ Yorum Linki 16 Ekim 2012 Salı

  Sevgili uğur bey, hayat uzun bir rüya kitabınızı okumuş biri olarak öncelikle herkesin okunmasını ve etrafına da önermesini diliyorum. insanı o kadar rahatlatıyor ki kendinizi kuş gibi hafiflemiş hissediyorsunuz. güzel ve içten anlatımınız için teşekkür ediyorum.yüreğinize sağlık. sevgi ve ışığınız bol olsun.

 10. Yorum #40
  Nurten İyem/ Yorum Linki 16 Ekim 2012 Salı

  Uğur Bey,
  Ben sizi Türkiye'nin gerçek tek modern Mevlana'sı olarak görüyorum,dileğim sizin gibi gerçek insanlığını yaşayan insanların çoğalması ve mutlu bir Dünya için ortak olmaktır...
  Gerçekten siz farklısınız,gerçek sevgiyle dolu, bunu tam anlamıyla yaşayan,yaşatmaya çalışan hatta yaşatmayana dahi öğütlediğiniz sözlerinizle farkında olmadan o kişiyi içine çeken karamsarlara dahi iyimserlik aşılayan, mükemmel insanlık yolunda başarılı olan tek insansınız.

  Paylaştığınız güzel sözler,öğütler ve her şeyinizle teşekkür ederim ve iyi ki sizi tanımışım ve tanışmışız,iyi ki Varsınız...Gurur duyuyorum :)

Yorum Ekle


   * Tüm alanlar gereklidir.