Uğur KOŞAR YORUMLAR

Yorumlar 117

 1. Yorum #112
  A. Rahim Taş/ Yorum Linki 18 Nisan 2014 Cuma

  hocam mrb ALLAH sizleri başımızdan eksik etmesin çok güzel bir insansınız anneniz ve babanız sizin gibi evlatları olduğunuz gurur duymalılar

 2. Yorum #113
  Zeynep16/ Yorum Linki 18 Nisan 2014 Cuma

  Uğur hocam çok seviliyorsunuz. dualarımdasınız hep. iyi ki Rabbim sizinle karşılaştırmış beni. artık her sıkıntının içinde Rabbimi buluyorum ve aslında sıkıntı sandığım olayların içinde bile bir mükafat, bir müjde olduğunu hissedebiliyorum. sizinle birebir muhabbet edebilmeyi çok istiyorum inşallah bir gün nasip olur umudumu kesmeden bekliyorum.Allah yar ve yardımcınız olsun her daim. saygı ve sevgilerimle.

 3. Yorum #116
  Elif Üzün/ Yorum Linki 17 Nisan 2014 Perşembe

  Bana Allah Yeter`i aglamaktan okuyamıyorum.Tek kelimeyle muhtesem yazmıssınız..Keske herkes güzel dinimiz islamı sizin gibi anlatabilse eminim herkes müslümanlığı seçerdi.Allah yolunuzu acık etsin.

 4. Yorum #115
  fatma ahmetoğlu/ Yorum Linki 16 Nisan 2014 Çarşamba

  UĞUR HOCAM BENDE KİTABINIZI BEĞENEREK OKUYORUM YANİ TEK KELİMEYLEN SÜPPPPER BİR KİTAB BEN HEM OKUYOM HEMDE AĞLIYOM YANİ ÇOK SÜPER BİR KİTAB ALLAH DEVAMINI GETİRSİN ÇOK GÜZEL NEREDEN AKLINIZA GELDİ BÖYLE BİR ŞEY SİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH'A EMANET OLUN

 5. Yorum #111
  Sezen/ Yorum Linki 2 Nisan 2014 Çarşamba

  Sevgili Uğur koşar hocam, sizinle tanışmam Gülben ergen hanımın programı sayesinde oldu. Çok şükür ki sizi bizimle tanıştırdı. Herşey bir vesiledir ve tamda yardıma ihtiyaç duyduğum dönemde sizin o muhteşem kitaplarınız ile tanıştım. Okadar zor bir travma gecırıyordum ki , ilaçsız ve Dr. Yardımı almadan bunu sizinle aştım çok şükür. Bana unuttuğum ruhum da olan en değerli aşkı , huzuru hatırlattığınız için Allah sizden razı olsun . Herzaman dua ediyorum sizin için. Sizin o değerli dini bilgileriniz ve terapiy yöntemlerinizi biz okuyucularınız için paylaştığınız için çokkkk teşekkürler .. Ben Allah de ötesini bırak kitabınızı okudum. Bütün yayınlarınızı okumak ve herzaman o güzeli kitaplarınızı baş ucumdan ayırmak istemmiyorum. ıstanbuldan kucak dolusu sevgilerrrr ..

 6. Yorum #110
  Burhan Demirhan/ Yorum Linki 31 Mart 2014 Pazartesi

  Sizi dün A haber'de ilk defa gördüm. O kadar samimi halis duruşunuz vardı ki,içimden; "işte bu felaket asrında Allah için sevilecek insan" dedim. Adeta madde aleminden tecerrüt etmiş, ruh ve mana ikliminde konuşuyordunuz. Eşime;"bu zamanda böyle samimi Rabbine teslim olmuş insanlar da varmış demek" dedim.

 7. Yorum #109
  beyza/ Yorum Linki 31 Mart 2014 Pazartesi

  selamun aleykum..
  Uğur Bey, kendimi en çaresiz ve ümitsiz sandığım o zamanlarda kitapçıya girmiştim popüler romanlara bakarken sizin kitabınızı gördüm Allah De Ötesini Bırak ve Allah Bana Yeter adlı iki kitabınızı aldım. Ve okudum. Hayatımda inanılmaz değişiklikler oldu Elhamdülillah.Allahu Teala'ya yakınlaşabilmek için sizi vesile eden Allaha hamdolsun. Artık sizin takipçinizim. Ve bütün kitaplarınızı okumaya başladım. Ve sizinle görüşebilmek için bireysel randevu alacağım inşallah. Allah sizden sonsuz kere razı olsun. Kitaplarınızın devamını bekliyoruz. Allah'ın rahmeti üzerinize olsun..

 8. Yorum #104
  çitos/ Yorum Linki 18 Mart 2014 Salı

  bir arkadaşım sayesinde BANA ALLAH YETER adlı kitabınızı okudum nerdeyse bir gunde insanın farkında olmadan ne kadarda isyanda olduğunu anladım.günümüzün hastalığı depresyon herkezde var neredeyse okuyunca kendimi çok rahatlamış hissettim sıkıntılı bir dönem geçiriyorum ALLAH hepimize okuduklarımızı uygulamayı ve ALLAH'A tam teslim olmayı nasip etsin inşallah.ALLAHA EMANET OLUN ...

 9. Yorum #100
  pelin bayrak/ Yorum Linki 6 Mart 2014 Perşembe

  ıkıncı kıtabınızıda bı solukta bıtırdım sıra yüzleşmede kendımı buldum bu kıtaplarda gercekten cok basarılı bı calısma allah razı olsun sızden.

 10. Yorum #96
  Hatice Gümüş/ Yorum Linki 19 Şubat 2014 Çarşamba

  daha dün 4 senedir sabırla ara ara okumaya anlamaya ve duymaya çalıştığım mesneviyi bitirmiş olmanın mutluluğu huzuru ve birazda bitmişliğinin vermiş olduğu burukluğu yaşarken bir arkadaşımın vesilesiyle az önce bir solukta okumuş olduğum Allah de ötesini bırak eseriniz bana şerbet gibi geldi keyfime keyif kattı adeta Allah razı olsun...
  :-)

Yorum Ekle


   * Tüm alanlar gereklidir.