Uğur KOŞAR YORUMLAR

Yorumlar 117

 1. Yorum #6
  şerife nur/ Yorum Linki 17 Ocak 2010 Pazar

  UĞUR BEY ÇOK KİŞİSEL GELİŞİM KİTABI OKUDUM AMA BU DUYGULARI HİÇ HİSSETMEDİM.SÜPER BİR KİTAP BİR O KADAR AKICI BİR O KADAR SEVGİ DOLU ,OKUMAYAN İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR KAYIP.YÜREĞİNİZE .KALEMİNİZE SAĞLIK. BENDE SEVGİ ELÇİSİYİM ZATEN FİLİZLENMEK İÇİN ARAYIŞ İÇİNDEYDİM TEŞEKKÜRLER SİZE MİNNETTARIM.

 2. Yorum #7
  Ş. Kaya/ Yorum Linki 15 Ocak 2010 Cuma

  Kitabı alıp eve geldiğimde beni bekleyen bir yığın iş vardı. Bir gözüm kitapta diğeri bilgisayardaydı. Önce kitabı alıp bir göz atmak istedim. Bir türlü bırakamıyordum. On beşinci sayfaya geldiğimde Ninenin Zehra'ya söylediklerini aynen ben de uygulayıp tekrar kitabın başına döndüm. Dışarıda yağmur yağıyordu. Yağmurun sesiyle birlikte akışı izledim. Karanlık olmasına karşın doğanın güzelliklerini görmeye çalıştım ve soğuk havanın vücudumdaki etkisiyle kitabıma geri döndüm. Kendimi öyle bir kaptırdım ki sanki kitabın içine girmiştim. Elli dördüncü sayfaya geldiğimde ise yüreğimdeki sevgiye seslenerek onun sıcaklığını hissetmeye çalıştım ve o an içimin titrediğini hissettim. Ertesi gün okulda öğrencilerimle birlikte yüreğimize seslendik o kadar hoşlarına gitti ki çoğu çok fazla sıcaklık hissettiğini söyledi. Ben de seni kalbime bir sevgi tohumu olarak ekledim. Bu sevgiyi bana yaşatıp çocuklarımla ve öğrencilerimle paylaşmamı sağladığın için teşekkürler güzel insan...

 3. Yorum #3
  PINAR ALKAN/ Yorum Linki 21 Aralık 2009 Pazartesi

  Kitapta beni çeken ne vardı bilemiyorum ama; kitabın adını duyar duymaz bu kitaba sahip olmalıyım diye düşündüm ve çok uzun bir bekleyişten sonra kitaba sahip olabildim. Kitabın sayfalarını çevirdikçe her satırında hayata dair farklı tatlar, farklı anlamlar çıkardım. Uğur Hocamın da dediği gibi bu kitap birçok konuda farkındalık kazanmama sebep oldu.
  Bu kitabın kitaplığımın bir köşesinde kalamayacağını düşünerekten çevremdeki tüm dostlarıma onlarında okudukça hayatlarına ve yaşamlarına dair farklı şeyler bulacağını düşünerek okumalarını şiddetle tavsiye ediyorum.
  Uğur hocam öncelikle size, daha sonra da kitabınız bu hale gelerek bize ulaşmasında emeği geçen tüm arkadaşlarınıza çok teşekkür ederim.

 4. Yorum #5
  Fatma ıldırar/ Yorum Linki 6 Aralık 2009 Pazar

  Sevgili arkadaşlar kitaba ulaşamayan kişiler için bir bilgilendirme yapmak istedim;
  D&R'a gittiğinizde, ordaki görevli kişilere kitabı sipariş etmek istediğnizi söyleyin, sizin adınıza iletişim bilgilerinizi alarak bir istem formu dolduruyorlar ve kitabı sipariş ediyorlar ve kitap geldiğinde sizi arıyorlar, sizde heyacanlı ve sevinç dolu bir şekilde gidip kitabınızı alıyorsunuz ve sevgiyle okumaya başlıyorsunuz...
  SEVGİLER...

 5. Yorum #4
  şerife nur/ Yorum Linki 20 Kasım 2009 Cuma

  SİZİ HENÜZ ŞİMDİ TANIDIM AMA ASLA YOLUNUZDN AYRILMICAM .DAHA ÖNCE NİYE TANIMADIM DEDİM AMA ZAMANI ŞİMDİYMİŞ TEŞEKKÜRLER.

 6. Yorum #2
  Şükran Dönmez/ Yorum Linki 2 Kasım 2009 Pazartesi

  HAYAT UZUN BİR RÜYA.Rüyamızda kabus görmekde var, harika manzaralarda.Bizlere güzel rüyalar görebilmeyi öğretti bu kitap.Sevgiyle yazılmış her satırı,sevmeyi unutmuş bunalımlı hayatın içinden çıkıp, sorumlusu olduğumuz mutsuz dünyamızda açan çiçek oldu,umut oldu,bunun adı mutluluk.Sevginin mucizesinin içimizde açmasıyla her zorluk aşılacak ,gülen kendinle ,güldürdüğün dünyaya çoşku katmayı öğretiyor ;mutluluk ustası Uğur Koşar...Sevgi elçisinin her gönle girmesi dileğimle....

  Sevgiyle konuşan yüreğiniz hiç susmasın.

  Teşekkürler.Bende artık sizin bir sevgi elçinizim:)

 7. Yorum #1
  Hulya Can/ Yorum Linki 5 Eylül 2009 Cumartesi

  Hülya Can
  Tek gecede soluksuz okudum kitabı.İlk sayfasından itibaren yazılan her satır, her cümle yüreğime dokundu,içimdeki sevgi tomurcuğuna güneş ve su oldu damla damla....Anlaşılır,açık,sürükleyici bir kitap. Sonsuz teşekkürler UĞUR KOŞAR Yüreğinize,emeğinize sağlık.

Yorum Ekle


   * Tüm alanlar gereklidir.