Uğur KOŞAR YORUMLAR

Yorumlar 117

 1. Yorum #595
  Büşra Zühre/ Yorum Linki 30 Aralık 2015 Çarşamba

  Sizden Allah bir değil bin kere razı olsun. 19 yaşındayım. Bu zamana kadar ne kadarda yabancıymışım Rabbime bunu fark ettirdiniz bana. Sayenizde doğru bir şekilde dua ediyorum en önemlisi de içten ediyorum. Allah diyorum ötesini bırakıyorum artık sonsuz güveniyorum rabbime tevekkül ediyorum. Tam benim için herşey bitti derken çıktı karşıma kitabınız ışık oldu bana. Okudukça okudum okudukça ağladım ne kadar kendini nilmez biriymişim ben. Sayenizde ruhumu doyurdum Allahın herşeyin üzerindeki emri gördüm. Allah sizi cennetinin en güzel yerinde ağırlasın... Çok Sağol Uğur Abi :)

 2. Yorum #587
  Gülcan/ Yorum Linki 15 Aralık 2015 Salı

  Merhaba Hocam kitabınızı yeni okumaya başladım ben bir psikoloğa gittim bana ilaç yazdı ve kitap isimleri yazdı bende almaya gittim ordaki kitapçı bir abi bana sizin kitabınızı önerdi ve inşallah iyi gelecek okumaya başladım hemen yazmak istedim size

 3. Yorum #586
  Zeynep/ Yorum Linki 8 Aralık 2015 Salı

  Ugur Bey, ne zaman cikmaza girsem kitaplariniz ya da katidiginiz programlarda verdiginiz bilgileri tekrar tekrar gozden gecirip Allaha sukretmenin ve yalnizca Allaha kulluk edip Allahtan beklemenin onemini hatirliyorum. O zaman duze cikiyorum, zorluklara dayanabiliyorum. Allah sizden razi olsun uyanmama vesile oldunuz ve oluyorsunuz. Allaha hep sizin gibi bir kul yarattigi icin hamd ediyor, sizin icin de hep dua ediyorum. Yolunuz acik olsun,bu hayatta Allahin izniyle tasiyamacaginiz hicbir derdiniz olmasin insallah.

 4. Yorum #581
  MELİKE BARLIK GÜLER/ Yorum Linki 23 Kasım 2015 Pazartesi

  Bütün kitaplarını 2 hafta içerisinde bitirdim ve hemen Nur Terapisine gitmeye karar verdim. Şifa Rabb`imdendir. Ancak Uğur Koşar öyle bir kuldur, öyle bir vesiledir ki 7 yıllık panik atağımın şifasına vesile oldu. ALLAH bin kere razı olsun. Dünya durdukça dur sefa sürdükçe sür sevgili hocam.. Her gün dualarımdasınız. Rabbim gönlünüzdeki tüm isteklerinizi versin. Allah`a emanet olun. Saygı ve selamlar..

 5. Yorum #578
  Damla/ Yorum Linki 19 Kasım 2015 Perşembe

  Dünya`yı sevgi rahmetiyle yaratan ey Rabbim! Sen ki gönüllerdeki feryadı, çaresizliği, umutsuzluğu, karamsarlığı iyiliği-kötülüğü duyan bilensin, şimdi vekilinle o gönüllere bir UĞUR değdirensin.. Yarattığın bu bedenlere bir katre sen üflerken, bir nefes daha sen geldi ruhuma. Bir uğurun giderken mucizevi güzelliklerin uğurunu getiren Hu! Yarattığın ruhlara hamd, Uğur Koşar kulundan razı ola...

 6. Yorum #560
  GÜLSEVEN/ Yorum Linki 29 Eylül 2015 Salı

  bütün kitaplarınızı okudum ve yeni kitaplarınızın çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum, hayatımda ilk defa okuduğum kitabın bitmesini istemedim, çünkü her kelimesi, cümlesi şifa oldu. Ne kadar farkında değildim hayatın, varlığımın, kendimin, gücümün, zihnimin elinde oyuncak olmuşum meğer.Önceden okuduğum kitaplarımı arkadaşlarımada verirdim okusunlar diye ama sizin kitaplarınızı vermek istemiyorum. Ne zaman üzüntülü, sıkıntılı olsam kitaplarınız bana şifa oluyor. ALLAH a hamd olsun sizin gibi bir yazarı okumayı nasip etti, ALLAH sizdende razı olsun, inşallah yakında yeni kitaplarınız çıkar.

 7. Yorum #554
  AYŞEGÜL USTAOĞLU/ Yorum Linki 4 Eylül 2015 Cuma

  HAYATINIZIN BELLİ KISMINI UĞUR KOŞAR KİTAPLARINA AYIRIN..... Yemek... İçmek.. Uyumak.. Nefes Almak gibi........

 8. Yorum #553
  Pınar/ Yorum Linki 3 Eylül 2015 Perşembe

  Beni kendime getirdiniz,silkelediniz hissettirip herşeyi gösterdiniz. Allah`ım razı olsun sizden ne güzelde yazmışsınız bundan sonra herşey daha farklı olucak benim için...

 9. Yorum #548
  ipek/ Yorum Linki 18 Ağustos 2015 Salı

  Kendimi yeniden buldum diyebilirim bu terapiyle. Bunu yürekten söylüyorum iyi ki gitmişim iyi ki. Allah razı olsun o güzel insanlardan. 3 seneden sonra tekrar gülebilmeyi başardım. O tek seans hayatımın dönüm noktası oldu. Çok güzel bir sayfa açtım hayata.

 10. Yorum #546
  ELİF/ Yorum Linki 14 Ağustos 2015 Cuma

  Selamun Aleyküm. Allah de ötesini bırak2 kitabını dün aldım ve bitirdim. kitaplarınızın hepsini okudum. en güzel hediye birinin size ALLAH SENDEN RAZI OLSUN demesidir iste ozaman dünyalar sizin olur. Allah razı olsun sizden.

Yorum Ekle


   * Tüm alanlar gereklidir.