Uğur KOŞAR YORUMLAR

Yorumlar 101

 1. Yorum #253
  Ayşe Gülnaz/ Yorum Linki 7 Ekim 2013 Pazartesi

  Uğur bey Allah de gerisini bırak iki günde okuduğum harika bir kitaptı ve sayenizde doğru yolda olduğumu bir kez daha kendime ıspatladım vede birsürü güzel şey kattım kendime. Okumasını istediğim benim için önemli kişilere alıp hediye edeceğim. Şimdi sıra yüzleşmede ve tabiki sırayla diyerlerinde. Yüreğinize sağlık teşekkürler.

 2. Yorum #252
  ESMA NUR/ Yorum Linki 30 Eylül 2013 Pazartesi

  Harika inanın harika. 'ALLAH DE ÖTESİNİ BIRAK ' adlı kitabınızı okudum. Hayata bakış açım olumlu yönde çok değişti. Başarılarınızın devamını dilerim. ALLAH yar ve yardımcınız olsun...

 3. Yorum #250
  zarife/ Yorum Linki 7 Haziran 2013 Cuma

  Hocam bende iyi degilim 2 cocugum yetim kalcak beynim donuyor dusuncelerden karamsarlik var icimde ben hicim diyor bittin sen diyor allah rizasi icin yardim edin oraya gelcem am a maddi anlamda pek imkanim yok esim alkolok bana yardim edin ucretiniz ne kadar elinizi ayaginizi opuyum cocuklarim yeyim kalcak beynim olucek hocam yardim edon kitaplarnizida okuycam a e olun

  (Kardeşim gelin para sorun değil önemli olan Can'dır yardımcı olurum inşAllah size de)

 4. Yorum #249
  Esra K./ Yorum Linki 6 Mayıs 2013 Pazartesi

  Merhaba Uğur Bey yüzleşme kitabınızı dün aldım ve bir gecede bitirdim o nasıl kitaptır öyle sanki beni bana anlattı. sizi karşıma çıkaran Rabbime sonsuz şükürler olsun.

 5. Yorum #245
  hatice doğan/ Yorum Linki 3 Mayıs 2013 Cuma

  çok güzel sözleriniz var çok etkileniyorum teşekkürler

 6. Yorum #244
  D. Aksu/ Yorum Linki 17 Nisan 2013 Çarşamba

  Yüzleşme hayatımda tam dibe vurduğum noktadayken karşıma çıktı ve beni yaşama bağladı. Depresyonumu, kaygılarımı bu kitap sayesinde yendim. Allah sizden razı olsun hocam. Benden sonra yüzleşme kitabınızı eşim de okudu ve onun da yaşamı değişti. eşim hayatta kitap okumamıştır bu yaşına kadar sizin kitabınızı elinize aldığında bırakamadı ve 2 günde bitirdi:)

 7. Yorum #247
  Betil Bayraktaroglu/ Yorum Linki 21 Ocak 2013 Pazartesi

  Ugur Bey su an Amerika'da yasamaktayim kanser tedavimin bitmesine bes gun kaldi.Allah'tan gelen herseyi sabir ve sevgiyle karsiladim sukrettim.Kitaplarinizi okumak istiyorum bana hangisini tavsiye edersiniz Turkiyeden gelecek olan bir yakinimla getirtecegim..Simdiden cok tesekkurler.Hosca ve sevgimle kalin..

  Tanrının Rüyası- Yüzleşme- Beş Rahmet Kapısı Serisi sırası ile okuyabilirsiniz. Allah şifa versin.. Selam ve sevgiler...

 8. Yorum #246
  Derya Altıntığ/ Yorum Linki 24 Aralık 2012 Pazartesi

  Merhabalar Uğur Bey;
  Yıllardır meditasyon ,dua,enerji çalışmaları yaparak hayatımda eksik olduğunu hissettiğim ama bir türlü dolduramadığım boşluğu ,tesadüfen (!) bir arkadaşımdan aldığım yüzleşme kitabınızı okurken bulduğumu hissettim.
  Zamanın kişisel gelişimcileri hep derler ki içe dönün ,kendinize dönün.Son zamanlarda kendi kendime tamam döneyim de nasıl? ,kendime nasıl ve neyi soracağım,nasıl başlayacağım bu yolculuğa ?
  sorularını tekrarladığım günlerde kitabınızı okumaya başladım.
  YÜZLEŞME .Evet içimde farklı bir kıpırtılar olduğunu ,şimdiye kadar böyle bir şey yaşamadığımı fark ettim .
  Okudukça hayatımda ve kendimde yüzleşmem gereken geçmişte kaldığını zannettiğim olaylar ve kişiler beklenmedik bir şekilde hayatımın ortasına düşüverdiler tekrar ve sanki hepsi sıraya girmiş de sabırsızlanıyorlardı onları fark etmem için.Olay ve kişileri fark edip kabullenme ,sevme ve barışıklık haline girdikçe bana verdikleri huzursuzluğun buz gibi eridiğini ,yerine bir ferahlık duygusunun kapladığını hissettim .Şimdiye kadar incinmelerim,kırgınlıklarım,terk ediş ve edilişlerim hepsini bitti-yok farz ederek yaşamaya çalıştığımı aslında hiç birinin bir yere gitmediğini fark etmiş olmam beni dehşete düşürdü önce .Sanki her gün daha derine ,en derine gömmüşüm onları .Üzerinde de çiçek yetiştirmeye çalışıyorum bu taşlık toprakta ... dün itibarıyla kitabı bitirdim ama sayenizde başlayan YÜZLEŞMEM devam etmekte ...edecekte...
  Size sadece yaşadıklarımı paylaşmak ve teşekkür etmek istedim.
  Yolunuz ,yolumuz açık olsun ...sevgiyle

 9. Yorum #243
  berra/ Yorum Linki 12 Aralık 2012 Çarşamba

  sözlerinizi çok beğeniyorum,kitaplarınız da okuyacağım..saygılar

 10. Yorum #242
  Gülden Üner/ Yorum Linki 26 Kasım 2012 Pazartesi

  Bir haftadır elimden bırakamadığım kitap 'YÜZLEŞME' Yazılanlar sanki böyle hep konuştuğumuz çok tanıdık, bildik, iç sesimin cümleleri gibi bununla birlikte bir o kadarda durup düşündüren ve gerçek anlamda kişiyi kendisiyle yüzleştiren türden.
  Ben çok sevdim. Tavsiye ediyorum.
  Sevgili Uğur Koşar emeğine, yüreğine sağlık.

Yorum Ekle


   * Tüm alanlar gereklidir.