Uğur KOŞAR YORUMLAR

Yorumlar 101

 1. Yorum #315
  Özge/ Yorum Linki 19 Şubat 2014 Çarşamba

  "Allah de Ötesini Bırak" kitabını titreyerek ve ağlayarak bitirdim.Tüm kıssalar içimi ürpertmişti fakat sonda anlatılan kıssa beni ağlattı.Uğur Hoca'ya Allah'ın rızası daima üzerine olsun..Teşekkürler.

 2. Yorum #320
  sukrannnn/ Yorum Linki 19 Şubat 2014 Çarşamba

  ilk defa bir kitap beni bu kadar ağlattı düşünün daha 100. sayfadayım Güzel merhametli Rabbim sizden razı olsun.Beni yaradan Merhamet dolu Rahman'a aşık oldum.Kitabınızdan çokça alıp herkese sadaka niyetine dağıtmak istiyorum.Okusunlar ki onlar da aşık olsunlar.

 3. Yorum #319
  selma fidan/ Yorum Linki 18 Şubat 2014 Salı

  kitabınızı ilk gördüğümde önce ismi dikkatimi çekti ama asıl etkileyen içerikti rabbim sizden razı olsun tüm kitapları bi çırpıda okudum vede etrafıma verdim şimdi onlarda okuyorlar . herkese nasip olması dileğiyle sevgiyle kalın .

 4. Yorum #318
  eyl/ Yorum Linki 17 Şubat 2014 Pazartesi

  hocam kitabinizi okudum hayata bakis acim degisti. bu ne guzel bir anlatimdir. Allah sizden razi olsun. buna vesile olabilmek ne guzeldirki artik Allahin sayesinde sizin vesilenizle huzura vardim tesekkur ederim

 5. Yorum #316
  yesim gündüz/ Yorum Linki 12 Şubat 2014 Çarşamba

  kitabınızı bu gun aldım ve sanırım bugun bıtırıp ıkıncı kıtabınızı okmaya baslayacagım...kendımı ıyı hıssetmeye basladım bıle..tesekkurler..

 6. Yorum #312
  Birisi/ Yorum Linki 10 Şubat 2014 Pazartesi

  Kendimle konuşmama yardımcı olup. içimdeki boşluğu dolduracak kadar tefekkür edemezken hücrelerime kadar tıklım tıklım dolu olduğumu hissettirdiğiniz için sonsuz teşekkürler. Rahman ve Rahim olan sizden razı olsun.

 7. Yorum #302
  Tugba.k/ Yorum Linki 29 Ocak 2014 Çarşamba

  bizler kalabalık , işi, mesleği , maddiyatları iyi olan bir kız grubuyuz yaşlarımız 25-30 , bütün vaktimizi alkol, eğlenceyle geçiriyorduk , sürekli aşk acısını bahane edip , alkole boğulup , kendimizce zamanımızı geçiriyorduk. Bir gün bir arkadaşımıx Allah de ötesini bırak kitabınızı okudu, ve alkolü bıraktı , inanılmaz değişti herşeyiyle , sonra gruptan kendiside psikolog olan arkadaşımıx depresyona girdi , çok kötüyken bu kitaba başladı , alkolü bıraktıki içimizde en düşkün oydu , tövbe etti herşeye, depresyondan kurtuldu , şimdi ben okuyorum bı kitabı gözyaşlarım nedense hiç durmuyor ,nasıl güzel şeylere vasile etmiş sizi yüce Allah ım . Allah sizden razı olsun ki içimizde varolan güzelliği gösterip , özümüze dönmemize , doğru olana yönelmemize vesile oldunuz . Allah razı olsun hocam .

 8. Yorum #293
  gülçin yağız/ Yorum Linki 29 Ocak 2014 Çarşamba

  allah de ötesini bırak'kitabınızı severek ve sabırsızlıkla okudum şimdi yavaş yavaş tekrar okumayı planlıyorum.elinize ve yüreğinize sağlık.kitapta en çok hoşuma giden ve beni etkileyen bölüm allahı dualarımızda işerimizde vekil kılmak.ona kendi isimleriyle dua etmek.mantıksız olan hiçbirşey yok satırlarınızda.bana bu kitabı okuma imkanı veren rabbime şükürler olsun.

 9. Yorum #295
  ecela/ Yorum Linki 29 Ocak 2014 Çarşamba

  Kitabinizi bir solukta okudum. Elinize emeğinize sağlık. Her olumsuzlukta pozitif düşünme yolunu gösterdiği niz için teşekkür ederim.

 10. Yorum #300
  Fuldem/ Yorum Linki 27 Ocak 2014 Pazartesi

  ALLAH DE ÖTESINI BIRAK kitabı okumak sadece 6 saatimi aldı,kitabı bırakamadım hiç bitmesin istedim sonu olmasın istedim diğer kitaplarınız içinde aynı şeyi düşünüyorum BANA ALLAH YETER kitabını okumaktayım ve en kısa zamanda sırayla hepsini okuyacağım ..Resmen değiştiğimi hissediyorum çok kalbim kırıldı çok üzüldüğüm şeyler yaşadım bana bunları yaşatanlara bile sevgi dolu bakıyorum artık,onlara dua ediyorum.Artık huzurun ne olduğunu ve zihnimi yönetmeyi öğrendim. Çünkü BANA ALLAH YETER diyorum..Allah'a binlerce şükür,sizede çok teşekkürler Uğur bey.. Sevgiyle kalın

Yorum Ekle


   * Tüm alanlar gereklidir.