Uğur KOŞAR YORUMLAR

Yorumlar 101

 1. Yorum #230
  C. Tunçdağ/ Yorum Linki 13 Temmuz 2010 Salı

  Harikaa bir kitap tebrik ederim okudum ve hala zaman zaman geri dönüp olumlamaları tekrar tekrar okuyorum ...:) çok faydasını gördüm en azından kendim olmayı başardım

 2. Yorum #229
  Mehmet Özaltun/ Yorum Linki 2 Temmuz 2010 Cuma

  Uğur bey,Yüzleşme isimli kitabınızı şu an üçüncü defa okumaya başladım(16 gün içinde),tamamını beynime kazımaya çalışıyorum.Harika bir kitap,Yüreğinize,emeğinize sağlık.

 3. Yorum #228
  Ebru B./ Yorum Linki 30 Haziran 2010 Çarşamba

  Kitabınızı bitireli çok oldu aslında, bilgisayar başına geçmeye ancak fırsat bulabildim. Sizi yürekten tebrik ederim... Kitabın girişinde yer alan "...Aslında mutsuz insan yoktur, sadece mutlu olacağına inanmayan insan vardır." söylemine tüm içtenliğimle katılıyorum ve ne yazık ki boş kaldığında kendine üzüntü yaratabilmek insanoğlunun doğasında var, sanırım. Oysa bu dünyaya ne üzmek ne de üzülmek için gelmedik, bu inancımı destekleyen satırlarınızdan büyük keyif aldım, teşekkürler!

 4. Yorum #227
  Gözde/ Yorum Linki 25 Haziran 2010 Cuma

  Gerçekten harika bir kitap okumadan önce çok mutsuzdum okuduktan sonra bütün olumsuzluklar gitti..Bu kitap mutluluk ansiklopedisi gibi yazılmış herşey gerçek hayattan sayfalar gibi.. çok teşkkürler.. :-)

 5. Yorum #226
  Sevilay Araz Uyar/ Yorum Linki 10 Haziran 2010 Perşembe

  Merhaba kitabınızı okudum gerçekten yüreğinize sağlık kişisel gelişim guantum pozitif düşünceyle ilgili bir çok yazarın kitabını okumuş biri olarak gerçekten çıkaramadığım maskeyi düşürmeme yardımcı oldu güzel anlaşılır bir dille yazılmış akıcı merak uyandıran güzel bi eser TEŞEKKÜRLER.....

 6. Yorum #225
  İremnaz/ Yorum Linki 10 Haziran 2010 Perşembe

  Kitabınız benıı o kadar cok rahatlattıkii..elime almadan öncesınde kendımıı cok berbat hıssedıyordumm..şimdi bana dert yananlara ben artık sizi önerıyorumm..ve kitapınn içinde kendimii buldum..bilgeyle yürüyen bendimm.meraklı bir şekilde yollarınn sonunu merak ettim.her yolun sonu.bana bir mucıze gösterdii.aldgım her hediye karşısın da heycanım daha da cokk arttı..yolunn sonuu aydınlık tıı..güneş eskisinden daha canlı daha parlaktıı...iyikiii varsınızzzzzzzzzzzzzzzzz..

 7. Yorum #224
  Dilara Suna/ Yorum Linki 10 Haziran 2010 Perşembe

  YÜZLEŞME BU GÜNE KADAR OKUDUGUM ;EN MUHTEŞEM BAŞ UCU KİTABI,KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.KENDİNİLE YÜZLEŞMEYE VARMISINIZ????!!!!!! YAZARIN ELİNE DÜŞÜNCELERİNE SAGLIK KUTLARIM....

 8. Yorum #223
  sevil geridönmez/ Yorum Linki 24 Mayıs 2010 Pazartesi

  Uzun zaman oldu.kendımı tamıma yolculuguna çıkalı. Bir gün bu yolda HAYAT UZUN BİR RÜYA
  kitabıyla tanıştım....bana çok deger kattı sevgili U.K. Tam da yüregime dokundu...
  Yüregım sıcak sevgi dolu oldugunu biliyordum...Eksik olan neydi? Ve Onunla Tanıştım..YÜZLEŞME Bir kaç gun oldu tanışalı..Hayatımdakı degişiklıkler şaşırtıcı..Şekılde gelışıyor..
  VE BEN ARTIK ÇARESIZ DEGİLİM...TEşekkürler..Sevgili Ugur Koşar

 9. Yorum #222
  Neslihan/ Yorum Linki 24 Mayıs 2010 Pazartesi

  HAYAT UZUN BİR RÜYAYI Okumadan önce hayatımda mucizeler olmaya başladı,Okudukdan sonra herşeye bakış açım değişti bu zamana kadar okuduğum en güzel kişisel gelişim kitabı oldu yüreğime dokundu..YÜZLEŞME kitabı için ne desem az kalıcak bire bir UĞUR Hocam sanki benim için yazmış tüm sorularıma cevap buldum..Emeğinize yüreğinize sağlık sevgilerle :)

 10. Yorum #221
  nur karaçayır/ Yorum Linki 22 Mayıs 2010 Cumartesi

  SELAM BİR SOLUKTA OKUDUĞUM DİĞER KİTABINIZ GİBİ BU KİTABINIZDA MÜKEMMEL ÜSTÜ İNSANIN KENDİSİNİ BULDUĞU NASIL YAŞAMASI GEREKTİĞİNİ ÖYLE GÜZEL ANLATMIŞSINIZKİ BİR KEZ DAHA YÜREĞİNİZE SAĞLIK. GEÇEN KİTAPTAN SONRA NİNE İSTEMİŞTİM ŞİMDİ BİLGE LüTFEN

Yorum Ekle


   * Tüm alanlar gereklidir.