Uğur KOŞAR YORUMLAR

Yorumlar 101

 1. Yorum #270
  Akin yilmaz/ Yorum Linki 14 Mayıs 2014 Çarşamba

  Merhaba ALLAH dostu, Allah senden razi olsun yolun acik olsun,Sayende can olduk bir olduk.saygi ve sevgilerimle

 2. Yorum #360
  yadigar/ Yorum Linki 14 Mayıs 2014 Çarşamba

  Hayırlı günler.
  Kitabınızı okudum.Beyninize,elinize sağlık. çok yabancısı olmadığım konu ve yaşayış.Ama kullanılan üslup,söyleyişteki yüreğe iniş güzel.Allah sizleri sevsin ve sevindirsin inşaallah.
  selametle. yadigar

 3. Yorum #358
  özge şengür/ Yorum Linki 10 Mayıs 2014 Cumartesi

  Sevgili Uğur Hocam... Sonsuz teşekkürler. kitabınız sayesinde iç huzura eriştim nasıl dua edeceğimi öğrendim, ruhumu kaygılarla kapana kıstıran aklımla ve şeytanla baş etmeyi öğrendim. Hayat kitabın sonunda da yazdığınız gibi güzelliklerini bana vermeye başladı. Allah'ımı o kadar yakından hissediyorum ki artık her işim yolunda şükürler olsun ki. Korkularımın yerini derin inancımın huzuru kapladı. Allah sizden razı olsun.

 4. Yorum #357
  ebruyigit/ Yorum Linki 8 Mayıs 2014 Perşembe

  hocam butun kitaplarinizi aldim okudum ve hayata bakis acim cok degisti simdi daha pozitif bir acidan bakiyorum..evt bildigimiz seyler ama hic bu kadar ince detay dokunmamisti yuregime hamd olsunki sizi yaratana siz ne guzel insansiniz yaaa ...sunu ilave etmek istiyorum kitabinizdaki uslup cok guzel sen diye hitabinizda sanki karsimda siz varsiniz anlatiyorsunuz ve bende hayal ederek hepsini ( kissa hikayelerin ) yasarak ogrendim sanki ....lutfen Allah Rizasi icin siz yazin yazmaya devam edin ..Allah razi olsun

 5. Yorum #352
  hilal genc/ Yorum Linki 27 Nisan 2014 Pazar

  Allah de ötesini birak kitabi sayesinde cok daha iyiyim sizden Allah razi olsun.

 6. Yorum #349
  elif/ Yorum Linki 16 Nisan 2014 Çarşamba

  Allah de ötesini bırak kitabıyla başladım şimdi diğer kitaplarınızı da aldım. benim için ayrı bir soluk oldu.hasta insanın şifasını bulması gibi bende ilacımı buldum diyebilirim.çok teşekkür ederim..buradan kitabı okuyanlara da seslenmek istiyorum. n'olur başkalarına da tavsiye edin!!

 7. Yorum #348
  Elçin Kara/ Yorum Linki 15 Nisan 2014 Salı

  merhaba
  tüp bebek tedavisi için 4 hafta yatmak zorunda kaldım kitabınız bu sırada elime geçti "Allah de ötesini bırak "ne güzel dile getirmişsiniz herşeyi nekadar çok şeyin farkına vardım ki bu kitabı okuduktan sonra bilemezsiniz.Herkesin okuması isterim şimdiden okadar çok kişiye hediye alıyorum ki çevremdekilerin bu güzellikleri okumasını istiyorum Allah 'ın rahmeti üzerinizde olsun Saygılarımla

 8. Yorum #347
  sevgi09/ Yorum Linki 12 Nisan 2014 Cumartesi

  Çözüm bulamadigim bir sikintiya sayenizde nasildassabretmek gerektiğini öğrendim.kitaplariniz hayata bakis acimi değiştirdi.hakkinizi helal edin.allah sizden razi olsun

 9. Yorum #346
  Ahmet Türk/ Yorum Linki 3 Nisan 2014 Perşembe

  Uğur hocam kitaplarınızdan "Allah de ötesini bırakı" okudum ve şimdi "Bana Allah yeter adlı kitabınızı" okuyorum ve size böylesine güzel eserler sunduğunuz için çok teşekkür ediyorum.

 10. Yorum #345
  ahmet çınar/ Yorum Linki 31 Mart 2014 Pazartesi

  Uğur hocam slm.allah de ötesini bırak kitabınızı 4 saatlik bir dilim içinde titreyerek okudum.3 sene önce sevdiğim bir insandan ayrılmak zorunda kaldım,bu zamandan sonra alkol bağımlısı oldum,aralıksız 4 senedir içiyorum,ve içmeden uyuyamaz hale geldim.Kitabınızı bir tv programında gördüm ve apar topar almaya kara verdim.Okuduktan sonra hayat benim için tekrar başladı,alkol aldığım dönemlerde o kadar mutsuzdumki hiçbir şey bana çare olmadı,maddi durumum çok şükür yerinde ama günler geçtikçe bataklığın içine düştüm.kitabınızdan sonra kendimi buldum,çok şükür 1 haftadır içmiyorum,uyku düzenim dahi yerine oturdu,her sabah güneş ışıdığında kalkıp 4 rekat namaz kılıyorum,atttığım adıma bile allaha şükrediyorum,ve 31 senem boş beleş geçmiş gibi,içtikçe ,hayata isyan ettikçe hep şeytanla oldum,bu kitap bana allahın gücünü kudreti tekrar gösterdi.şu cümleye bakın;sen gözyaşlarını silerken melekler sırtını sıvazlar ve derki;hak teala senin hakkını ahirette verecektir.Bu bile mutlu olmaya değer.

Yorum Ekle


   * Tüm alanlar gereklidir.