Uğur KOŞAR YORUMLAR

Yorumlar 51

 1. Yorum #677
  Cemile Yürekli/ Yorum Linki 8 Kasım 2016 Salı

  Hocam size ne kadar dua etsem az. Sizin vesileniz ile evliligim kurtuldu. Eşim önce terapiye gelmek istemiyordu ama terapiden sonra sanki başka biri olduğunu söylüyor. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Allah ne muradiniz varsa versin.

 2. Yorum #676
  Fadime Tekincik/ Yorum Linki 3 Kasım 2016 Perşembe

  Sizi ilk televizyonda tanıdım daha önce duymamıştım. Ama anlattiklariniz beni ekrana kitledi. Sonra bütün kitaplarınızı aldım. Orada yazan terapi kısmından size ulaşmam tevafuktu.Temizlik takintim yüzünden hayatım kararmıştı. Eşimle kavga ediyordum herkes benden bıkmıştı. Uğur hocam Allah razı olsun tek görüsmede beni eski halime getirdiniz. Size ne kadar teşekkür etsem az. Herkese sizi ve kitaplarınızı anlatıyorum.

 3. Yorum #675
  Handan Bayramoglu/ Yorum Linki 25 Ekim 2016 Salı

  Hocam size gelmeden önce tek başına sokağa çıkamıyordum bayılma korkum vardi siz bana yardımcı Oldunuz Allah da sizi sevindirsin hocam. İlginiz samimiyetiniz için çok teşekkür ederim.

 4. Yorum #674
  Erkan Kayı/ Yorum Linki 18 Ekim 2016 Salı

  Hocam sizin terapiniz sayesinde artık panik ataklarım bitti. Ölüm, kalp krizi korkum kalmadı. Tek seans deyince önce kaygi etmiştim açıkcası ama gerçekten ilaçsız çözüm oldu. Çok teşekkür ederim ilginiz bana katkılarınız için. Allah razı olsun hocam

 5. Yorum #673
  Halime Öz/ Yorum Linki 10 Eylül 2016 Cumartesi

  Sevgili Uğur Hocam geçen haftaki terapinizden sonra adeta yeniden hayata gözlerimi açtım.Bir görüşmedeBeynim sustu tamamen. Yıllardır unutamadığım travma ve korkularım bitti çok şükür Allah sizden razı olsun. Kitaplarınızın da sıkı takipçisiyiz ailecek, hep yazın lütfen.

 6. Yorum #457
  ayşe erken/ Yorum Linki 12 Mayıs 2014 Pazartesi

  Hocam Allah sizden razı olsun. 36 yaşındayım ama ben sizin kitaplarınızı okuyana kadar rabbimi bu kadar yanıbaşımda hissetmemiştim.Sıkıntılar yaşıyorum ve sizin kitaplarınızla kalbime verdiğiniz güzelliklerle ayakta duruyorum.Rabbim daima yolunuzu açık eylesin.

 7. Yorum #440
  Sezi/ Yorum Linki 31 Mart 2014 Pazartesi

  Uğur bey merhabalar, sizinle tanışmam Gülben ergen hanımın sayesinde oldu. Çok şükür ki öyle bir ağnımda Rabbim sizi çıkardı karşıma. Okadar zor bir çıkmazdaydım ki bunu anca Dr. Lar ile YADA o psıkolojık ılaclar ile aşabılırdim. Çok şükür ki Allah de ötesini bırak kitabınızı okumaya başladığım andan itibaren bakış açım değişti. O en güzel duygu o en güzel aşk kı içimde hissetmek nasıp oldu. Sizin vesileniz ile .. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah sizden razı olsun .

 8. Yorum #439
  PINARDAS/ Yorum Linki 28 Mart 2014 Cuma

  Ruyamda hocami gordum. Zeytin ekmek yiyordu. Ben hamileyim. Beni gorunce ekmeginden koparip banada veriyordu. Zeytinin tadina uyandim. Cok huzur veren bir ruyaydi. Allah yolunuzu acik etsin.

 9. Yorum #418
  menis/ Yorum Linki 10 Şubat 2014 Pazartesi

  Uğur bey merhaba;
  "Allah de ötesini Bırak " ve "Allah Bana yeter" kitaplarınızı 1 hafta içinde büyük bir mutlulukla okudum ve gerçekten huzur bulduğumu,kaygılardan kurtulduğumu hissediyorum.Allaha şükürler ve hamd olsun ki size ulaşmamı sağlayarak O'na daha da yakınlaşmama izin verdi.Artık dünya ya daha farklı bir gözle bakarak rahmetini hissedebiliyorum.Her kul gibi benimde dualarım var ve biliyorum zamanı geldiğinde kabul edecek ama hamd olsun ki ben hayatımı daha iyi bir insan daha iyi bir kulu olmak için düzeltme niyetine girdim ve bunu bana nasip etti.Buna vesile olanlardan ve sizden Allah razı olsun. Allah yolunuzu açık etsin ve dahada çok insana ulaşabilin İnşallah! Sevgiler

 10. Yorum #413
  Eda C./ Yorum Linki 27 Ocak 2014 Pazartesi

  Hocam RAbbim sizden razı olsun. Yıllardır, antidepresan hapları ile uyutmuşlar bizi. Sizin sayenizde hayatım değişti. depresyon denen illetten kurtuldum. Sizi karşıma çıkaran Allaha şükürler olsun.

  (Sevgili kardeşim. Öncelikle ilaçların nevrotik durumlarda geçici olarak işe yaradığını ve psikiyatr arkadaşların da emeklerini göz ardı etmeyelim. Kul hakkı almadan bu işi yapanlara ne mutlu. Ben de vesile olduysam senin de sağlığına kavuşmana şükürler olsun . Hamd ve övgü yalnızca Allah'a tealaya mahsustur. Teşekkürler)

Yorum Ekle


   * Tüm alanlar gereklidir.