UĞUR KOŞAR ÇALIŞMALARI HAKKINDA

Uğur Koşar seanslarında danışanlarına zihni susturmayı ve vesvese, takıntıları kontrol altına almayı göstermektedir. Zihni kullanma sistemi uzun süren araştırmalara dayanmakta olup Uğur Koşar tarafından 2000’li yıllarda geliştirilerek seanslarında uygulamaya başlamıştır.

BU SEANS NE KADAR SÜRMEKTEDİR?

Seansın özelliği tek görüşme olmasıdır. Bu görüşme 1,15 dk ile 2 saat sürebilmektedir. ( Danışanın algısına göre süre uzayıp ya da kısalabilmektedir)

UĞUR KOŞAR KİMLERE DANIŞANLIK HİZMETİ VERMEKTEDİR?

Halka hizmet eden Uğur Koşar aynı zamanda, bir çok futbolcu, sanat camiası, doktor, psikolog ve devlet adamlarına destek vermiş ve vermeye devam etmektedir.


UĞUR KOŞAR İLE KİMLER GÖRÜŞME YAPMAK İSTEMEKTEDİR?

Yaşadığı sorunları çözemeyen, mutsuzluk yaşayan her insan yaşam koçluğu hizmeti alabilir.


NUR SEANSI NEDİR

Hiçbir cemaata bağlı olmayan bu çalışma, ismini Allah’ın En- Nur isminden ve Nur dağından almıştır. Tefekkürü ve Manevi huzuru içeren bu çalışma teknikleri, zihinsel seansın hemen ardından Uğur Koşar tarafından aynı seans içinde uygulanmaktadır.

UĞUR KOŞAR’IN AMACI NEDİR?

İnsanların yıllarca destek görerek çözümsüz kaldığını gören UK, çözüm sürecini kısaltmak, onlara bir ürün kullanmadan da iyi olabileceklerini, böylece zihni susturmayı öğreterek kişinin özüne ulaşmasına yardımcı olmaktır. Uğur Koşar daha huzurlu, sağlıklı bir millet oluşumunu hedef ve amaç edinmiştir.

Danışanın zihnini susturmanın yanında, asıl güzel tarafı bu tekniği danışana da öğreten UK, insanın bundan sonra ki yaşantılarında olabilecek problemlere karşı kendi başına sorununu çözmesini sağlamayı görev edinmiştir.

Bu konuda gerek birebir seansları, gerekse kitaplarıyla binlerce insanın hayatına dokunmuş, dualarını almış ve almaktadır.

Yasal Uyarı: Zihni kullanma sistemi bir tıp yöntemi değil, pozitif, rahmani düşünmeye yönelik bir yöntemdir. Hastalıklarınızda doktora başvurmalısınız. Bu sitede yer alan bilgiler herhangi tıbbi bir öneri içermez. Bu sitede yer alan bilgiler ugurkosar.com’a aittir. İzinsiz kullanılamaz.

Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.