Facebook'ta Paylaş

Giriş FormuAnasayfa Tek Seanslık Panik Atak
Panik Atak Tedavisi PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Salı, 05 Mart 2013 01:51

Bize gelen her danışan haklı olarak aynı soruyu sormaktadır? "Hocam tek seansta ataklarım gerçekten geçecek mi?" Karşınızda sizi sömüren bir insan varsa yıllarca gidip gelirsiniz, karşınızda bir usta varsa evet tek seans için yüreğinden geleni yapar. Yine de bir kulun bu konuda garanti vermesi şirktir. Geleceği Allah bilir. Biz kimseye bu yüzden tek seansta geçecek diyemeyiz. Ancak ikinci kez kimse gelmediyse, aynı ofisi kullanabiliyorsak, bir gelen danışanımız başkalarına bizi tavsiye ediyorsa demek ki bu sistem doğru bir sistemdir.

 

Dileseydik iki saat değil de 45 dk konuşur ve danışanı bir kaç seansa daha çağırırdık ancak bu tamamen ticaret olurdu. Biz birkaç seansı birleştirerek tek seans haline getirdik ki zaten yıllarca sömürülmüş insanlarımız daha da yorulmasınlar.

 

Panik atak tedavisi bir buçuk saate yakın süren bir idrak çalışması sonucunda çözümlenmektedir. Toplum tarafından maalesef bu tür hastalıkların yıllarca tedavi görülmesine ilişkin bilgiler verilmiş ve ilaç ile düzeltme yoluna gidilmektedir.  Bize gelen danışanlar kronikleşmiş hastalardır ve düzenli olarak 20 yıl bir ilacı kullanıp da fayda göremiyorsanız, ilaçların çözümsel bir etkisi de yok demektir. Sadece plasebo etkisi olabilir. İnsanın ilaç ile uyutulmaya değil, aksine idrak ile uyandırılmaya ihtiyacı vardır. Biz bu uyanışı getiriyoruz...

 

İnsan zaten uykuda gibidir, ilaçlar ile daha çok uyutulmaktadır. Biz görüşmemizde danışanlarımızın artık ataklardan kurtulduğuna şahit olmaktayız. Tek seanslık görüşmemiz insanlara bir ümit olmakla birlikte çoğu zaman da haklı olarak imkansız gibi gelecektir.  Efendimiz s.a.v bir hadisi vardır; "Bizi kandıran bizden değildir". aslında tek seansta geçer mi sorusuna verilecek tek cevap budur... Allah izin verirse geçmektedir.

Son Güncelleme: Pazartesi, 16 Aralık 2013 08:57
 
Destekleyen Joomla!. Designed by: free Joomla 1.5 theme  Valid XHTML and CSS.