Facebook'ta Paylaş

Giriş FormuAnasayfa Bireysel Terapimiz Hakkında
 

 

 

(İnsanların Uğur Koşar'a Dünyanın dört bir yanından gelmelerinin sebebi; Panik atak, Anksiyete,  Özgüven eksikliği, Depresyon sorunlarına tek seanslık görüşme ile ilaçsız çözüm sunduğu içindir. İlginize teşekkür ederiz...)


"Öncelikle şunu çok net belirtmeliyim: Terapiye yıllarca uzmanlara, psikologlara gitmiş ama çare bulamamış insanlarla görüşmeyi seçiyorum. Bunu sana kimse söylememiş olabilir; fakat Depresyon artık senin aydınlanmanın, çiçek açmanın habercisidir. Bir çiçek tohumunu düşün; tohumun filizlenmesi, çiçek vermesi için nasıl ki artık son derece patlamaya hazır duruma gelmesi gerekiyorsa insan da Depresyondayken çiçek vermeye hazır demektir. 

Yahut gebe bir bayanı düşün lütfen. Onun doğum gerçekleştirmesi için dokuz ay sürenin geçmesi, artık karnının burnuna gelmesi bir patlamaya bir sıkışmaya hazır olması gerekir öyle değil mi? Yoksa bebek sağlıklı doğmayacaktır. Bebek 4 aylıkken doğarsa ölecektir. İşte bu yüzden senin dibe vurman, Depresyon da olman benim için son derece güzel bir şey.  Bana artık senin çiçek açmana yardımcı olmak, sadece bu negatif enerjini pozitife dönüştürmem kalıyor. 

Psikolojik sorun yoktur, sadece zihinsel bir işletim hatası vardır. İnsan zihni kullanmasını bilmiyor, çünkü onun kullanma talimatını kimse vermedi! Ben insanlara zihnin kullanımını gösteriyorum, onlar ise kolayca artık özlerine ulaşabiliyorlar ve kalıcı sonsuz huzur ile tanışıyorlar, tek sırrım budur.

 

 Burada olduğuna göre uzmanlara, psikiyatrilere gitmiş, ilaçlar almış ama kendi özünle buluşamamış olmalısın. Sana yardımcı olamadılar çünkü sen derin bir uykudasın, tıpkı geceleri yatağında uyuduğun gibi ve bu durumda sana verilen komutları algılayabilir, onları idrak ederek yaşamında uygulayabilir misin?  

Hayır, bunu nasıl yapacaksın? Sen zaten bir uykudasın... Uykuda olan hiç kimse dışarıdan verilen komutları rüyasında uygulayamaz. Bu yüzden psikologlar, psikiyatrlar insan üzerinde kalıcı bir mutluluk sağlayamamıştır; çünkü onlar farkında olmadan insanlar derin uykunun içindeyken terapi vermişlerdir! Kişinin öncelikle derin uykusundan uyandırılması gerekir ve benim yaptığım sadece sizin uyanmanıza yardımcı olmaktır, sonsuz huzur ise tıpkı kabuslu bir rüyadan uyanır gibi kendiliğinden bir anda gelecektir.

 ( "İnsanları yorgun kılan hayat değil, taşıdıkları maskeleridir", diyerek bir çok insanın farkında olmadan takmış olduğı maskelerinden arınarak kendi özü ile buluşmasını sağlayan üstad; sorun hiçbir zaman problemler değildir, yaşam yolculuğunda sorunlar her zaman olacaktır, asıl sorun; zihnin oyununa gelerek problemler ile özdeşleşmemiz, onlara bir mıktanıs gibi yapışmamızdır.  diyerek insanları farklı bakış açılarına yönlendirmektedir.

Uğur Koşar "Mutsuzluk, zeki insanın bilgeliğe dönüşüm aracıdır" diyerek danışanlarına; acıyı bir araç olarak kullandırıp sonra onu sonsuz bir huzura dönüştürmekte ve kendine özel öğretisi ile görüşme seanslarında bunu yaşatarak anlatmaktadır.  

Usta : Dikkatle izlemenizi isterim. Biri sizi üzdüğünde o aslında size sadece bir iğne batırmıştır, öfke, tepki, üzüntü ise sizin içinizden yükselir! diyerek insanları kendi içine yönlendirip orada özü- merkezi ile buluşturarak sorunları sonsuz bir huzura dönüştüren üstad,  kendine özgü bir çok öğretisi ile danışanlarının farkındalık kazanmasına ve  bilgelik boyutuna ulaşarak aydınlanmasına yardımcı olmuştur.   

Milletvekili, Sanat Camiası,  Birinci Lig'den fulbolcuların, Yaşam Koç'larının ve Psikologların da terapi ve görüşlerinden yararlandığı Uğur Koşar görüşmelerini; İstanbul Mimaroba'daki ofisinde yapmakta ve danışanını tekrar görüşmelerle yormamak adına birkaç seansı tek seansa toplayarak 1,5 saat süren bir süreç sonrasında kendi öz varlığı ile tanıştırarak ilahi huzurla buluşmalarına yardımcı olmaktadır.

 


Üstadın geliştirdiği , TTS ( Theatrical Therapy System) tek seanslık başarı için geliştirdiği en ideal terapi sistemidir. 

 

 

Uğur Koşar ile Birebir ya da Online Görüşme Randevunuz için: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  mail adresinden de detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 
Destekleyen Joomla!. Designed by: free Joomla 1.5 theme  Valid XHTML and CSS.